Wschód Słońca Władysławowo

Rybacka 5A

  • Master Card
  • VISA

Błyskawiczna rezerwacja

Bezpieczna płatność online

Bezpłatne anulowanie rezerwacji

0% gości poleca ten obiekt

0 z 5 ocena gości

brak opinii

Ocena

  • Wspaniale
    0
  • Super
    0
  • Przeciętnie
    0
  • Kiepsko
    0
  • Odradzam
    0
dodaj opinię

Podsumowanie

  • Cena
  • Lokalizacja
  • Obsługa
  • Czystość
  • Pokoje

Opis obiektu

Apartament Wschód Słońca położony jest w samym CENTRUM Władysławowa niedaleko zejścia na plażę. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które lubią mieć wszystko co niezbędne do wypoczynku na miejscu. 

Apartament  przeznaczony dla  4 osób dorosłych + 2 małych dzieci w łóżeczku turystycznym i/lub w dużym łóżku z rodzicami.

W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialna i łazienka z wanną.

Wyposażony w: Dwa telewizory, Wi-Fi, pościel, ręczniki, naczynia, sztućce, kieliszki do wina, garnki, patelnia, ekspres do kawy, sokowirówka, lodówka, czajnik elektryczny, płyta ceramiczna, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz, pralka, suszarka do włosów, parawan plażowy, prywatna komórka lokatora np. na rower.

Na terenie obiektu masa atrakcji i udogodnień: plac zabaw z piaskownicą, altany z grillem, zabawki dla dzieci, rowery, świetlica, sala fitness, taras z meblami wypoczynkowymi.

Dodatkowym atutem obiektu jest sala zabaw dla dzieci w niepogodę, oraz kryty basem z podgrzewaną wodą, leżakami i jacuzzi, które na są głównym punktem zabaw oraz relaksu całej rodziny.

Warto wiedzieć:
(informacje o obiekcie)

  • dzieci do lat 3 (jako dodatkowa osoba) bezpłatnie
  • możliwość wynajmu turystycznego łóżeczka dla dziecka
  • blisko morza!
  • parking na terenie posesji
  • internet
Opłaty niewliczone w cenę:
  • kaucja zwrotna – 500 zł 
  • serwis sprzątający- 50 zł 

Udogodnienia

_________________________
  • blisko centrum
  • blisko morza
  • internet / wi-fi
  • parking
  • sprzęt plażowy

Zarezerwuj nocleg Last Minute


    Za późno... w podanym terminie nie ma już wolnych noclegów. Może inny termin?

Opinie (źródło Google)

brak opinii

dodaj opinię

  • Cena
  • Lokalizacja
  • Obsługa
  • Czystość
  • Pokoje

Obiekty w okolicy Wschód Słońca Władysławowo