niechorze noclegi
Wyszukiwarka noclegów last minute w Polsce!Wyszukiwarka noclegów last minute w Polsce!Wyszukiwarka noclegów last minute w Polsce!Wyszukiwarka noclegów last minute w Polsce!Wyszukiwarka noclegów last minute w Polsce!Wyszukiwarka noclegów last minute w Polsce!Wyszukiwarka noclegów last minute w Polsce!Wyszukiwarka noclegów last minute w Polsce!

Apartament Prestige Plus

2 Ilość osób
1 dzieci
2 Łóżka
40 m
 Apartament Prestige Plus Suite jest wysoce luksusowym i prestiżowym apartamentem urządzonym według najnowszych trendów i klasy.

Wyjątkowość Prestige Plus Suite wynika z idealnie dopasowanych elementów wyposażenia, designu i funkcjonalności. Każdy element wyposażenia gwarantuje wyjątkowość i niezapomniane chwile w Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness.

Apartamenty Prestige Plus Suite posiadają również dwa pokoje (salon i sypialnia), gustowne łazienki oraz aneksy kuchenne z wyposażeniem. Dodatkowo w standardzie znajdują się również komfortowe łóżka, wygodne rozkładane sofy, telewizor i szafy, mogące pomieścić Państwa bagaże.

W odróżnieniu od pozostałych apartamentów Prestige, Prestige Plus posiada również w części salonu dodatkowo rozkładaną kanapę, dopasowaną do wystroju wnętrza. Prestige Plus Suite oscylują w metrażach od 39 do 40 metrów kwadratowych. Rozlokowane są w każdej z 4 wież obiektu.

Standardowo Prestige Plus są przygotowane na przyjęcie 2 Gości, jednakże dzięki rozkładanej sofie i fotelowi stanowiącym wyposażenie apartamentu, możliwe jest przyjęcie dodatkowych 3 osób. To co nas wyróżnia to fakt, że każdy apartament bez względu na standard różni się od siebie – zarówno metrażem, układem, położeniem czy kolorystyką wykończenia.

Zastosowaliśmy ten zabieg celowo, aby nie być standardowym obiektem ze standardowymi pokojami, ale apartamentowcem pełnym ciekawych rozwiązań.

 

opłaty dodatkowe (płatne po zameldowaniu w obiekcie):
opłata klimatyczna – 2 zł os./doba
Dzieci do lat 3 na łóżeczku dziecięcym (dostawka) – 25 zł/doba
Dzieci od 3 do 6 lat na dodatkowej sofie z pełnym wyżywieniem- 49 zł/doba
Dzieci od 6 do 10 lat na dodatkowej sofie z pełnym wyżywieniem- 99 zł/doba
Osoby powyżej 10 roku życia – 149 zł/doba
zwierzęta – 50 zł doba

 

Informacje

Doba hotelowa
Zameldowanie: 16:00
Wymeldowanie: 12:00
Miejsca
Ilość osób : 2
liczba łóżek: 2
Dzieci (na wspólnym łóżku): 1
Powierzchnia (w metrach): 40
Cena
Cena: 479,00

Zadatek: 25 %

Typ pokoju
apartament
Udogodnienia
aneks kuchenny
balkon
lodówka
łazienka
ogrzewanie
suszarka do włosów
taras
TV
479,00
za 1 noc